Kariera

“Bezpieczeństwo pracy, jakie odczuwa każdy w tym przedsiębiorstwie wynika jedynie
z jakości i produktywności oraz z zadowolenia naszych Klientów”.

(Lee Iacocca)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

w związku z dalszym rozwojem poszukujemy Kandydata na stanowisku: Przedstawiciel handlowy – SPECJALNE NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE VHM.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie Klientów z branży obróbki skrawania i podtrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami. Ponadto do zadań należą: ciągłe budowanie bazy Klientów, budowanie z nimi relacji, tworzenie ofert,
  • Pozyskiwanie zamówień  i nadzór nad procesami sprzedaży (współudział w opracowywaniu planów i strategii sprzedaży  i ich realizacja),
  • Tworzenie raportów z realizacji planów sprzedaży, oraz wykonanych prac zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży narzędziowej (warunek konieczny,)
  • Dobra znajomość rynku,
  • Prawo jazdy kat. B. i gotowość do pracy mobilnej na terenie całej Polski.

Korzyści

  • Praca w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Praca mobilna +Home Office (oferta dedykowana jest dla Kandydatów z każdej lokalizacji w Polsce, brak konieczności relokacji na teren woj. pomorskiego)
  • Udział w ciekawych projektach technicznych podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Samodzielne stanowisko pracy z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów z obszaru technicznego/inżynieryjnego
  • Praca w rozpoznawalnej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie wzrostu i poszerzania gamy odbiorców

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@gostar.tools z zamieszczoną poniżej klauzulą.

Klauzula informacyjna:
Administratorem danych osobowych jest GOSTAR TOOLS Sp. z o.o. Sp. k., Szczerbięcin 18, 83-113 Turze, KRS 0000692184, NIP: 5932608949. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GOSTAR TOOLS Sp. z o.o. Sp. k., Szczerbięcin 18, 83-113 Turze, KRS 0000692184, NIP: 5932608949 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 36 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.